FFP2 respiratori ir vieni no labākajiem aizsardzības līdzekļiem

Sejas maskas bieži lieto, lai pasargātu no vīrusiem un gripas uzliesmojuma laikā. Līdz ar jaunā koronavīrusa parādīšanos sejas maskas ir kļuvušas par ikdienas atribūtu, kas nepieciešams, lai pasargātu jūsu veselību no mikroorganismiem, kas to kaitē. Tie samazina iespēju inficēties no citas personas kontakta laikā, taču šī aizsardzība ir ļoti atkarīga no tā, kura maska ​​tiek izvēlēta. Patlaban daudzi valkā auduma sejas maskas, kas, saskaroties ar personu, kura pārnēsā vīrusu, vispār nesniedz aizsardzību. Lai gan labāk tos valkāt nekā nevalkāt neko, tiem, kas rūpējas par savu veselību, vajadzētu izvēlēties daudz drošākus aizsardzības līdzekļus. Viens no labākajiem aizsardzības līdzekļiem ir FFP2 respiratori.

Šīs ir lieliskas sejas maskas, kas filtrē aptuveni 95 procentus no gaisā esošajām daļiņām, ieskaitot vīrusus un baktērijas, kas šobrīd ir visatbilstošākās. Caur šīm maskām iekļūst ne vairāk kā 8 procenti, kas ir patiešām maz, salīdzinot ar citām alternatīvām. Šie respiratori ir viena universāla izmēra, taču viegli pielāgojami individuālajām īpašībām - deguna sprādze lieliski iederas un pielāgojas esošajai deguna formai, un mežģīnes ļauj piestiprināt masku tā, lai tā nemainītu stāvokli.

FFP2 respiratorus var izmantot visā darba maiņā, apmēram 8 stundas - tas ir daudz vairāk nekā vienkāršas vienreizējās sejas maskas. Protams, ja jūtaties grūtāk elpot, sākat sajust neparastu garšu vai smaržu, maska ​​jāmaina pirms 8 stundām. Respiratori ir paredzēti ne tikai aizsardzībai pret vīrusu, bet arī lieliski piemēroti darbam īpaši putekļainā vidē. FFP2 aizsargā arī pret cietiem un šķidriem aerosoliem. Šo masku izmanto ne tikai medicīnas iestādēs, bet arī celtniecībā, lauksaimniecības darbos.

Lai maskas sniegtā aizsardzība būtu efektīva, jāatceras, ka tā ir pareizi uzvilkta. Pirms maskas noņemšanas no iepakojuma rokas jānomazgā vai jādezinficē. Tas nodrošinās, ka, uzliekot masku, tā būs pilnībā efektīva un iekšpuse netiks piesārņota. Maskai jāaptver deguns, mute un nedaudz zods, un, pilnībā uzklājot, sānos nedrīkst būt atstarpes, caur kurām gaiss varētu iekļūt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *