Veikals

FFP2 respiratori bez vārsta (480gab.) BM-001
augusts 04, 2020
Parādīt visu

Aizsargājošs sejas aizsargs (Latvija)

Pērciet 1 vienību pēc7.50 €/gab.
Pērciet 3 vienības katrā6.50 €/gab.

Cena norādīta par 1 vienību. Mēs piegādājam preces 1-3 dienu laikā. Pieprasījumi par vairumtirdzniecības daudzumiem ir laipni gaidīti pa e-pastu info@respiratori.lv


Kategorijas:

Mēs iesakām iegādāties kopā

Cena norādīta par 1 vienību. Mēs piegādājam preces 1-3 dienu laikā. Pieprasījumi par vairumtirdzniecības daudzumiem ir laipni gaidīti pa e-pastu info@respiratori.lv

Vairogs ir izgatavots no antibakteriāla PET, kas piemērots saskarei ar pārtiku. Tam ir elastīga un regulējama siksna, kas palīdz panelim cieši pieguļot galvai. Viens universāls izmērs. Nav ieteicams lietot virs 120 grādiem.

✔ Augsta gaismas caurlaidība;
✔ 350×250 mm.;
✔ CE apstiprināts.

Paneļa apkope atkārtotai izmantošanai – paneli ieteicams dezinficēt ar īpašiem līdzekļiem vai notīrot ar parastajiem tīrīšanas līdzekļiem, mitrām salvetēm. Lai iegūtu maksimālu rezultātu, iesakām izmantot dezinfekcijas līdzekli. Pēc izsmidzināšanas dažas minūtes turiet paneli, pēc tam nosusiniet ar papīra dvieli. Sakarā ar netīrumu izplatīšanos uz paneļa virsmas, nemainiet tīrīšanas virzienu, tīrot paneli ar papīra dvieli, mitru drānu vai citiem līdzekļiem.

Drošākais lietošanai ar vienreiz lietojamām maskām, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību.

Noslēdzot Līgumu / veicot Pasūtījumu, Pircējs paziņo un apstiprina, ka saprot, ka pārdotās preces nav paredzētas medicīniskiem nolūkiem, neatbilst medicīniskā vai militārā aprīkojuma un aizsardzības līdzekļu prasībām, ir paredzētas neprofesionālai personīgās veselības aizsardzībai un negarantē un nevar garantēt pilnīga indivīda aizsardzība pret jebkādām slimībām, veselības bojājumiem, vīrusu vai baktēriju infekcijām (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar COVID-19), kas nonāk cilvēka ķermenī. Šajā sakarā Pārdevējs arī neuzņemas nekādu atbildību par to cilvēku slimībām, kuri ir nēsājuši saskaņā ar šo Līgumu pārdotās Preces. Preces būtībā ir vienreizējas lietošanas.

Svars 0.020 kg
Dimensijas 34.5 × 28 × 0.02 cm
Dydis

Vienas dydis

Jums arī varētu patikt…